C315C103K5R5TA7303 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 26 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה X7R רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | C315C103K5R5TA7303 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | יישומים |
סדרה | סוג ההרכבה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | מארז / תיבה רדיאלי |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.150 אינץ' x רוחב 0.100 אינץ' (3.81 מ"מ x 2.54 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.183 אינץ' (4.66 מ"מ) |
טולרנס ±10% | ריווח מוליכים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |