C315C104M5U5TA7303
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9859-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-9859-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C104M5U5TA7303
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
תיאור מפורט
0.1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎Z5U‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C315C104M5U5TA7303 דגמים
טמפרטורת פעולה
10°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גובה - מקובע (מרבי)
0.183‏ אינץ' (4.66‏ מ"מ)
טולרנס
±20%