C315C220J5G5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9721-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C315C220J5G5TA
תיאור
CAP CER 22PF 50V NP0 RADIAL
תיאור מפורט
22 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C315C220J5G5TA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
בתפזורת
גובה - מקובע (מרבי)
0.183‏ אינץ' (4.66‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C