C316C103K5R5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9753-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C316C103K5R5TA
תיאור
CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C316C103K5R5TA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.150‏ אינץ' x‏ רוחב 0.100‏ אינץ' (3.81 מ"מ x‏ 2.54‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
טולרנס
±10%