C317C220J1G5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9762-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C317C220J1G5TA
תיאור
CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
תיאור מפורט
22 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C317C220J1G5TA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.200‏ אינץ' (5.08‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
מוליכים מעוקמים
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C