C320C103FAG5TA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
10000 pF ±1% 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C320C103FAG5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
C320C103FAG5TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C320C103FAG5TA
תיאור
CAP CER 10000PF 250V C0G/NP0 RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C320C103FAG5TA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
בתפזורת
גובה - מקובע (מרבי)
0.290‏ אינץ' (7.36‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
ריווח מוליכים
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C