C320C103K1R5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-4260-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C320C103K1R5TA
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C320C103K1R5TA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.290‏ אינץ' (7.36‏ מ"מ)
טולרנס
±10%