C320C333J1G5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C320C333J1G5TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C320C333J1G5TA
תיאור
CAP CER 0.033UF 100V C0G/NP0 RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C320C333J1G5TA דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
ישר
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C