C320C333K1R5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-4295-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C320C333K1R5TA
תיאור
CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.033 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
מודלים EDA/CAD
C320C333K1R5TA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±10%