C322C104K1R5TA7301
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9875-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-9875-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C322C104K1R5TA7301
תיאור
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C322C104K1R5TA7301 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.260‏ אינץ' (6.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%