C326C103J2G5TA7301 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
אקוויוולנטים-פרמטרית
10000 pF ±5% 200V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C326C103J2G5TA7301
מק"ט מוצר של DigiKey
C326C103J2G5TA7301-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C326C103J2G5TA7301
תיאור
CAP CER 10000PF 200V C0G/NP0 RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C326C103J2G5TA7301 דגמים
קטגוריה
מאפיינים
ESL נמוך
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.125‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.18‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
מתח - נומינלי
תצורת המוליכים
מוליכים מעוקמים - מפותלים
מקדם טמפרטורה
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C