C330C105M5R5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9827-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C330C105M5R5TA
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±20% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C330C105M5R5TA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.280‏ אינץ' x‏ רוחב 0.160‏ אינץ' (7.11 מ"מ x‏ 4.07‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.360‏ אינץ' (9.14‏ מ"מ)
טולרנס
±20%