C410C103K1H5TA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C410C103K1H5TA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C410C103K1H5TA
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X8R AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ אקסיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C410C103K1H5TA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
בתפזורת
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי
טולרנס
±10%