C410C103K1H5TA9170
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C410C103K1H5TA9170-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C410C103K1H5TA9170
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X8R AXIAL
תיאור מפורט
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X8R‎ אקסיאלי
מודלים EDA/CAD
C410C103K1H5TA9170 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך, מתח גבוה
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±10%