C410C104Z5U5TA7200
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C410C104Z5U5TA7200TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C410C104Z5U5TA7200CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C410C104Z5U5TA7200
תיאור
CAP CER 0.1UF 50V Z5U AXIAL
תיאור מפורט
0.1 µF -20%, +80% 50V קבלי קרמיקה ‎Z5U‎ אקסיאלי
מודלים EDA/CAD
C410C104Z5U5TA7200 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
10°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.095‏ אינץ' x‏ אורך 0.170‏ אינץ' (4.32‏ מ"מ x‏ 2.41‏ מ"מ)
טולרנס
-20%, +80%