C44AJFP5100ZA0J
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C44AJFP5100ZA0J-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C44AJFP5100ZA0J
תיאור
CAP POLYPROP FILM CAN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF קבלי ציפוי 400V 700V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי, תיבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C44AJFP5100ZA0J דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
3 mOhms
יצרן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
אריזה
תיבה
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 1.969‏ אינץ' (50.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
4.055‏ אינץ' (103.00‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
מתוברג, זכר
מתח נקוב - AC
400V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
700V