C4AEGBU5100A1XK
מק"ט מוצר של DigiKey
399-15654-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C4AEGBU5100A1XK
תיאור
CAP FILM 10UF 10% 450VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF קבלי ציפוי 450V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C4AEGBU5100A1XK דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.240‏ אינץ' x‏ רוחב 0.512‏ אינץ' (31.50 מ"מ x‏ 13.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.992‏ אינץ' (25.20‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
1.083‏ אינץ' (27.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
450V
יישומים
קישור DC, סינון DC‏; תדר גבוה, מיתוג
חומר דיאלקטרי
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
8.1 mOhms