C727U222MZVDCAWL35
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C727U222MZVDCAWL35-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C727U222MZVDCAWL35
תיאור
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5V (F)‎ רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C727U222MZVDCAWL35 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
שקית
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%