C731U222MZWDBA7317
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C731U222MZWDBA7317CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C731U222MZWDBA7317TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C731U222MZWDBA7317
תיאור
CAP CER 2.2NF X1/Y2 440V/300V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C731U222MZWDBA7317 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%