C927U222MZWDBA7317 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C900 C21U
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDBA7317
מק"ט מוצר של DigiKey
399-9493-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C927U222MZWDBA7317
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C927U222MZWDBA7317 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
X1, Y2
סדרה
יישומים
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%