C927U222MZWDBAWL40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
KEMET
קיים במלאי: 850
גיליון נתונים
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C927U222MZWDBAWL40
מק"ט מוצר של DigiKey
C927U222MZWDBAWL40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C927U222MZWDBAWL40
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C927U222MZWDBAWL40 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
בתפזורת
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%