CBR04C220J5GACAUTO
מק"ט מוצר של DigiKey
399-CBR04C220J5GACAUTOTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-CBR04C220J5GACAUTOCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-CBR04C220J5GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CBR04C220J5GACAUTO
תיאור
CAP CER 22PF 50V C0G/NP0 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CBR04C220J5GACAUTO דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
גורם Q גבוה, הפסד נמוך, ESR מאוד נמוך
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
Digi-Reel®
יישומים
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
טולרנס
±5%