CK06BX104KT/R | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 54 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה BX רדיאלי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CK06BX104KT/R דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | יישומים |
סדרה | סוג ההרכבה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) | מארז / תיבה רדיאלי |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.290 אינץ' x רוחב 0.090 אינץ' (7.37 מ"מ x 2.29 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.300 אינץ' (7.62 מ"מ) |
טולרנס ±10% | ריווח מוליכים 0.200 אינץ' (5.08 מ"מ) |