CK06BX104KT/R
מק"ט מוצר של DigiKey
1001-2030-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1001-2030-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CK06BX104KT/R
תיאור
CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 100V קבלי קרמיקה BX רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CK06BX104KT/R דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.290‏ אינץ' x‏ רוחב 0.090‏ אינץ' (7.37 מ"מ x‏ 2.29‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
טולרנס
±10%