EA750EK227M1AAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-EA750EK227M1AAA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EA750EK227M1AAA
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 18mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EA750EK227M1AAA דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
KEMET
יישומים
שימוש כללי
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
155 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
3.1 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
10 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
18mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C