EDK226M035A9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11438-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-11438-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-11438-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDK226M035A9DAA
תיאור
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-85°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EDK226M035A9DAA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
36 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
45 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.222‏ אינץ' (5.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C