EDT227M025S9PAA | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 2000 שעות ב-125°C |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | EDT227M025S9PAA דגמים |
קטגוריה | ערכים נקובים |
יצרן | יישומים |
סדרה | זרם אדווה בתדר נמוך 180 mA @ 120 Hz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר גבוה 257.143 mA @ 100 kHz |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה קוטר 0.394 אינץ' (10.00 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.413 אינץ' (10.50 מ"מ) |
מתח - נומינלי 25 V | סוג ההרכבה |
אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-125°C | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C | מספר מוצר בסיס |