EEV106M035A9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6696-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-6696-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-6696-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEV106M035A9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EEV106M035A9DAA דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
112 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
עכבה
1 Ohms
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.222‏ אינץ' (5.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C