EEV227M035S9MAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-EEV227M035S9MAATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-EEV227M035S9MAACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-EEV227M035S9MAADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEV227M035S9MAA
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEV227M035S9MAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
420 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
160 mOhms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C