EXV106M025S9BAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-EXV106M025S9BAATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-EXV106M025S9BAACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXV106M025S9BAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1.93‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EXV106M025S9BAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
63 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
90 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
1.93 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.222‏ אינץ' (5.65‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.169‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (4.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.93‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C