EXV106M035A9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-6725-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-6725-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-6725-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXV106M035A9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EXV106M035A9DAA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
112 mA @ 120 Hz
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
160 mA @ 100 kHz
עכבה
1 Ohms
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.222‏ אינץ' (5.64‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.256‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 6.50‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C