F461KJ104J250A
מק"ט מוצר של DigiKey
399-F461KJ104J250A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F461KJ104J250A
תיאור
CAP FILM POLYPROP RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF קבלי ציפוי 160V 250V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
160V
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
250V