F861KG103M310A
מק"ט מוצר של DigiKey
399-17246-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
F861KG103M310A
תיאור
CAP FILM 0.01UF 20% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 34
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.01 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
F861KG103M310A דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±20%
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
310V
יישומים
דיכוי הפרעות EMI‏, RFI
מתח נקוב - DC
630V