M3253506E2Z225KZMB7189
מק"ט מוצר של DigiKey
1001-2521-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1001-2521-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M3253506E2Z225KZMB7189
תיאור
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1210
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
M3253506E2Z225KZMB7189 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.49‏ מ"מ)
טולרנס
±10%