MPX1D1040L1R5
מק"ט מוצר של DigiKey
399-MPX1D1040L1R5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-MPX1D1040L1R5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-MPX1D1040L1R5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPX1D1040L1R5
תיאור
FIXED IND 1.5UH 17.7A 5.4 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 17.7 A ‎5.4mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPX1D1040L1R5 דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎5.4mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
30MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.425‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (10.80 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.157‏ אינץ' (4.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
26A