P410CJ473M300AH101
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12049-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
P410CJ473M300AH101
תיאור
FILTER RC 100 OHMS/47NF TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RC EMI מסנני ראשון הזמנה מעביר תדר נמוך 1 ערוץ R = 100Ohm, C = 47nF רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
P410CJ473M300AH101 דגמים
קטגוריה
ערכים
R = 100Ohm, C = 47nF
יצרן
KEMET
הגנת ESD
לא
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
300VAC