PEG228MKL3520QE4
מק"ט מוצר של DigiKey
399-PEG228MKL3520QE4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEG228MKL3520QE4
תיאור
CAP ALUM 520UF 63V AXIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
520 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום אקסיאלי, קופסה mOhm‏133‏ ב-Hz‏100‏ 1500 שעות ב-150°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEG228MKL3520QE4 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
ערכים נקובים
אריזה
מגש
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר נמוך
1.61 A @ 100 Hz
קיבוליות
זרם אדווה בתדר גבוה
4.6 A @ 5 kHz
טולרנס
-10%, +30%
גודל / מידה
קוטר ‎0.638‎‏ אינץ' × ‎אורך ‎1.051‎‏ ‎‏אינץ' (16.20 מ"מ × 26.70 מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏133‏ ב-Hz‏100‏
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי, קופסה
אורך חיים @ טמפרטורה
1500 שעות ב-150°C