PEH205HA5100QU0
מק"ט מוצר של DigiKey
399-12267-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEH205HA5100QU0
תיאור
CAP ALUM 10000UF 25V SCREW CHAS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג mOhm‏27‏ ב-Hz‏100‏ 4000 שעות ב-125°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEH205HA5100QU0 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
5.3 A @ 100 Hz
אריזה
בתפזורת
עכבה
17 mOhms
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.512‏ אינץ' (13.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
-10%, +30%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏27‏ ב-Hz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - הדקי בורג
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
מספר מוצר בסיס
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C