PEH534YDG3470M2
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5684-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PEH534YDG3470M2
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏180‏ ב-Hz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PEH534YDG3470M2 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.9 A @ 100 Hz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏180‏ ב-Hz‏100‏
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C