R46KN415040P1M
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11744-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R46KN415040P1M
תיאור
CAP FILM 1.5UF 20% 560VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.5 µF קבלי ציפוי 275V 560V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
R46KN415040P1M דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 1.043‏ אינץ' x‏ רוחב 0.394‏ אינץ' (26.50 מ"מ x‏ 10.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.732‏ אינץ' (18.60‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±20%
ריווח מוליכים
0.886‏ אינץ' (22.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
275V
יישומים
דיכוי הפרעות EMI‏, RFI
מתח נקוב - DC
560V