SBC4-4R7-582
מק"ט מוצר של DigiKey
399-18927-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SBC4-4R7-582
תיאור
FIXED IND 4.7UH 5.8A 20 MOHM TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH לא מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5.8 A ‎20mOhm מקס' רדיאלי, גליל אנכי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SBC4-4R7-582 דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7.1A
יצרן
סיכוך
לא מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20mOhm מקס'
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 105°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
10 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
חור מעבר
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, גליל אנכי
השראות
גודל / מידה
קוטר 0.354‏ אינץ' (9.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%