SSR10V-21038
מק"ט מוצר של DigiKey
399-SSR10V-21038-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSR10V-21038
תיאור
CMC 3.8MH 2.1A 2LN TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3.8 mH @ 10 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו חור מעבר 2.1A DCR 150mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SSR10V-21038 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
150mOhm
יצרן
KEMET
מתח נקוב - AC
250V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 120°C
אריזה
מגש
סוג ההרכבה
חור מעבר
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.925‏ אינץ' x‏ רוחב 0.512‏ אינץ' (23.50 מ"מ x‏ 13.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.827‏ אינץ' (21.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
אנכי‏, פין 4 מעגלים
השראות בתדר
3.8 mH @ 10 kHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
2.1A