T322E226K035AT
מק"ט מוצר של DigiKey
399-4607-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T322E226K035AT
תיאור
CAP TANT 22UF 10% 35V AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF יצוק קבלי טנטלום 35 V אקסיאלי 1.3Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T322E226K035AT דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.3Ohm
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
אקסיאלי
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.280‏ אינץ' x‏ אורך 0.530‏ אינץ' (13.46‏ מ"מ x‏ 7.11‏ מ"מ)
קיבוליות
קוד גודל של היצרן
E
טולרנס
±10%
מאפיינים
שימוש כללי
מתח - נומינלי
35 V