T491B156K025AT
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5298-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-5298-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-5298-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T491B156K025AT
תיאור
CAP TANT 15UF 10% 25V 1411
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 µF יצוק קבלי טנטלום 25 V 1411 (3528 מטרי) 4Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T491B156K025AT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1411 (3528 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.138‏ אינץ' x‏ רוחב 0.110‏ אינץ' (3.50 מ"מ x‏ 2.80‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
B
מתח - נומינלי
25 V
מאפיינים
שימוש כללי
סוג
יצוק
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
4Ohm