T491D107K010AH
מק"ט מוצר של DigiKey
399-8365-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-8365-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-8365-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T491D107K010AH
תיאור
CAP TANT 100UF 10% 10V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי טנטלום 10 V 2917 (7343 מטרי) 700mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
T491D107K010AH דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
סדרה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
10 V
מאפיינים
שימוש כללי
סוג
יצוק
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
700mOhm