T491D107K016AH
מק"ט מוצר של DigiKey
399-8366-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-8366-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-8366-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T491D107K016AH
תיאור
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
תיאור מפורט
100 µF יצוק קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 700mOhm
מודלים EDA/CAD
T491D107K016AH דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
700mOhm