T491D475K050AT
מק"ט מוצר של DigiKey
399-3792-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-3792-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-3792-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T491D475K050AT
תיאור
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
תיאור מפורט
4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 1.4Ohm
מודלים EDA/CAD
T491D475K050AT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
טולרנס
±10%
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
1.4Ohm