T493D107K010CC6120 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP TANT 100UF 10% 10V 2917 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 99 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 µF יצוק קבלי טנטלום 10 V 2917 (7343 מטרי) 100mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | T493D107K010CC6120 דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | אורך חיים @ טמפרטורה 2000 שעות ב-125°C |
סדרה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מארז / תיבה 2917 (7343 מטרי) |
סטטוס החלק פעיל | גודל / מידה אורך 0.287 אינץ' x רוחב 0.169 אינץ' (7.30 מ"מ x 4.30 מ"מ) |
קיבוליות | גובה - מקובע (מרבי) 0.122 אינץ' (3.10 מ"מ) |
טולרנס ±10% | קוד גודל של היצרן D |
מתח - נומינלי 10 V | ערכים נקובים COTS |
סוג יצוק | מאפיינים אמינות גבוהה |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 100mOhm | מספר מוצר בסיס |