T494D475K050AT
מק"ט מוצר של DigiKey
399-3859-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-3859-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-3859-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T494D475K050AT
תיאור
CAP TANT 4.7UF 10% 50V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF יצוק קבלי טנטלום 50 V 2917 (7343 מטרי) 600mOhm
מודלים EDA/CAD
T494D475K050AT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
50 V
מאפיינים
שימוש כללי
סוג
יצוק
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
600mOhm