T498D476K016ATE600
מק"ט מוצר של DigiKey
399-18108-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-18108-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-18108-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T498D476K016ATE600
תיאור
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
47 µF יצוק קבלי טנטלום 16 V 2917 (7343 מטרי) 600mOhm
מודלים EDA/CAD
T498D476K016ATE600 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-150°C
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
קיבוליות
קוד גודל של היצרן
D
טולרנס
±10%
ערכים נקובים
AEC-Q200
מתח - נומינלי
16 V
מאפיינים
לרכב
סוג
יצוק
דירוג
לרכב
ESR (התנגדות טורית שקולה)
600mOhm
הרשאה
AEC-Q200
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C